♥Dulce nuestro estrela♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Dulce nuestro estrela♥

Dobrodosli svi fanovi ove prelepe buntovnice
 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Odeca, shminka, nakit.....

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
CapljaVoliBilla
¤Bienvenida¤
¤Bienvenida¤
CapljaVoliBilla


Ženski
Broj poruka : 93
Godina : 31
Lokacija : na TH koncertuuu! :D
koliko volite Dulce? :
Odeca, shminka, nakit..... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Odeca, shminka, nakit..... Right_bar_bleue

fan icon : Odeca, shminka, nakit..... Vfrz10
Datum upisa : 16.06.2008

Odeca, shminka, nakit..... Empty
PočaljiNaslov: Odeca, shminka, nakit.....   Odeca, shminka, nakit..... Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 5:40 pm

Pa, izvolite.
Napishite kako se oblachite, u kom fazonu, kakav nakit nosite, da li ima neshto shto nosite stalno, neko lanche, prsten...
Kakva je vasha frizura, koje boje vam je kosa, da li je gusta, retka, da li ste se nekad farbali.........

Pa, ovako. Oblachim se prilichno otkacheno :)
Imam obichaj da, napr, jednu nogavicu uvuchem u starku, a drugu izvuchem,
majca na kratke preko majce na duge mi ije svakodnevno,
Znojnice OBOZHAVAM, Imam ih oko.....12 ja mislim, napamet kazhem.
Omiljenje farmerke su mi jedne texas, kao iscepane :D
Imam i fazon, crne tri chetvrt, crvena majca, i crno-crvene prugaste charape....:) I starke naravno :D
Starke OBOZHAVAM. Imam duboke crne, duboke roze, poluduboke crne, teget i bele. :D
Takodje, zimi obozhavam da nosim moje crne chupawe chizme :D:D:D Tako su toooople.
Od nakita, STALNO nosim lanche krstic, prsten sa kosturom, koji sam dobilla od bff, josh jedan prsten na palcu,
tri narukvice, i brojanicu.
A frizzz, kosa mi je jako duga, tamno smedja.
Pokushala sam da izvuchem crvene pramenove, ali nije mi se primila boja, tako da se samo malo presijava na crveno, shto sad extra izgleda :D
Trenutno mi je kosa ravna, a mozhe da bude kakva hocu.
nekad mi je loknasta, nekad ravna, a volim i da vezujem kikice :)
Jako mi je gusta kosa, ali ja to nekako......istanjim da kazhem XDDDD

Eto, moj roman XDDDD aj sad vi.
Nazad na vrh Ići dole
Roberta Maja
¤Dulce tu favorita¤
¤Dulce tu favorita¤
Roberta Maja


Ženski
Broj poruka : 254
Godina : 28
koliko volite Dulce? :
Odeca, shminka, nakit..... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Odeca, shminka, nakit..... Right_bar_bleue

fan icon : Odeca, shminka, nakit..... Vfrz10
Datum upisa : 19.04.2008

Odeca, shminka, nakit..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Odeca, shminka, nakit.....   Odeca, shminka, nakit..... Icon_minitimeČet Sep 25, 2008 6:03 pm

nosim, tj oblacim se opushteno.........volim sportski sstil......i kao onaj tvoj gore koji si navela...........obozavam farmerice, a najvise jedne koje sam kupila na moru......extra su.......skroz zu iderane, iscepane i pune rupcaga.........bas extra, ali, to ne nosim u skolu !.........obb majice kratkix rukava, a narocito one siroke.........volim starke i obice patike..........nikad ne bix obukla sandale.........
od nakita, noslia sam jednu narukvicu-brojanicu, a sad nosim jednu tanku a zlatnu a medenu.....................
xD,...............uglavnom ne nosim prstejne i lancice........ali ih negad i stavim............
sto mi se tice frizza..........
ovako ....imam srednje dugu VEOMA GUSTU kosu koju sushim jedno sat i po ili cak 2..........smedje je boje i nisam je farbala.........steta je.............sisam se na stepenasto i nekad je stanjujem ko je nepodnoshljiva vrucina........:(
al sta cesh.......e to sam ja sad wi ostali:).........!.......xD
Nazad na vrh Ići dole
 
Odeca, shminka, nakit.....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Odeca,cipele,cizme...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
♥Dulce nuestro estrela♥ :: Razno :: Chat :: Samo za devojke!-
Skoči na: