♥Dulce nuestro estrela♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Dulce nuestro estrela♥

Dobrodosli svi fanovi ove prelepe buntovnice
 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Razlog raspadanja Rbd

Ići dole 
+2
JOKA ANAHI
...:DuL mI aNgEl:....
6 posters
AutorPoruka
...:DuL mI aNgEl:....
¤Admin¤
¤Admin¤
...:DuL mI aNgEl:....


Ženski
Broj poruka : 2448
Godina : 28
Lokacija : Sa Dulce u shopping!!!!Ludo se provodimo!!!
Job/hobbies : Da pevam,da igrem.....
Humor : XaXaXaXaXa
koliko volite Dulce? :
Razlog raspadanja Rbd Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razlog raspadanja Rbd Right_bar_bleue

fan icon : Razlog raspadanja Rbd 9stp50
Datum upisa : 15.02.2008

Razlog raspadanja Rbd Empty
PočaljiNaslov: Razlog raspadanja Rbd   Razlog raspadanja Rbd Icon_minitimeSub Sep 27, 2008 2:58 pm

Preuzeto sa hefce

E ovako, jedna devojka je ostavila ovo na Uniju, meni se cini da moze da bude istina, jer je neko od njih sigurno doneo odluku o ovome, clanovi se najmanje pitaju. Evo sta je napisala Smiley

-La questión de la separación de RBD, no tiene que ver ni con Maite que esta grabando CCEA, ni NADIE de dentro de RBD (del grupo), inclúso, NADIE por encima de ellos ni Pedro ni EMI ni NADIE!
La questión de la separación, es porque la señora CRIS MORENA, la que creo el otro fenomeno juvenil REBELDE WAY, esta por encima de nuestro grupo, encima de RBD y de pedro...
Esta señora, esta pidiendo más del 50% de las ganancias de RBD... es decir, si RBD tiene un concierto, lo que cobren.. MÁS DE LA MITAD HA DE IR HACIA ELLA...
por tanto, RBD cobra una porqueria hablando claro, por culpa de CRIS MORENA, porque ella se lleva sus ganancias y se esta enriqueciendo gracias a ellos.
RBD no puede seguir con esto... ya que lo que Cris morena esta pidieno a RBD es demasiado!
Ahora, ellos no pueden ni canviar el nombre, para así no estar bajo la sublicencia de Cris morena, pero esque ni eso, porque siempre seguiran siendo los EX-RBD y siempre estaran bajo Cris morena.

Fuente: fan que habló con LOS MUSICOS en el meet&greet de su ciudad y ellos le contaron todo eso...

Prevod

Pitanje rastanka RBD-a nema nikakve veze ni sa Maite, koja snima CCEA, ni nisakim iz RBD-a (iz grupe), ukljucujuci, nisakim iznad njih, ni Pedra, ni EMIja ni nikoga!
Pitanje rastanka, je zato sto je gospodja CRIS MORENA, koja je stvorila drugi fenomen mladih, Rebelde Way, visi nad glavom nasoj grupi, onima iznad RBD-a i iznad Pedra...
Ova gospodja, trazi vise od 50% zarada RBD-a ( Shocked)...takoreci, ako RBD odrzi jedan koncert, ono sto zarade, vise od polovine ide njoj... I tako RBD zaradjuje malo, jasno receno, zbog crivice Cris Morene, zato sto ona uzima njigove zarade i obogacuje se zahvaljujuci njima.
RBD ne moze da nastavi sa ovim...Ovo sto Cris Morena trazi od RBD-a je previse!
Sada, oni ne mogu da promene ni ima, da ne bi bilo pod njenom "vlascu", ali ni to, zato sto ce uvek biti ex-RBD-a i uvek ce biti pod njenom "kontrolom".

Izvor: fan koji je pricao sa muzicarima na m&g-u u svom gradu i oni su mi ispricali sve ovo...
Nazad na vrh Ići dole
http://miacolucci.go-board.com
JOKA ANAHI
¤Bienvenida¤
¤Bienvenida¤
JOKA ANAHI


Broj poruka : 49
koliko volite Dulce? :
Razlog raspadanja Rbd Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razlog raspadanja Rbd Right_bar_bleue

fan icon : Razlog raspadanja Rbd Vfrz10
Datum upisa : 18.11.2008

Razlog raspadanja Rbd Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlog raspadanja Rbd   Razlog raspadanja Rbd Icon_minitimeUto Nov 18, 2008 9:07 pm

KAKAV PRODUKTOR TAKVA BUDALA!
Nazad na vrh Ići dole
~*ReBeLdE G!rL*~
¤Moderator¤
¤Moderator¤
~*ReBeLdE G!rL*~


Ženski
Broj poruka : 1622
Lokacija : Sa ReBeLdE Na PlAn!n!
koliko volite Dulce? :
Razlog raspadanja Rbd Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Razlog raspadanja Rbd Right_bar_bleue

fan icon : w
Datum upisa : 03.08.2008

Razlog raspadanja Rbd Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlog raspadanja Rbd   Razlog raspadanja Rbd Icon_minitimePet Nov 28, 2008 10:33 pm

strashno......
Nazad na vrh Ići dole
Andjelija
¤Dulce tu favorita¤
¤Dulce tu favorita¤
Andjelija


Ženski
Broj poruka : 311
Godina : 26
Lokacija : sa dulce i na kraj sveta
Humor : xa,xa,xa
koliko volite Dulce? :
Razlog raspadanja Rbd Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razlog raspadanja Rbd Right_bar_bleue

fan icon : Razlog raspadanja Rbd Vfrz10
Datum upisa : 18.09.2008

Razlog raspadanja Rbd Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlog raspadanja Rbd   Razlog raspadanja Rbd Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 8:19 pm

bash strashno
Nazad na vrh Ići dole
Dulce~La~Diva~De~Mi~Vida
¤Bienvenida¤
¤Bienvenida¤
Dulce~La~Diva~De~Mi~Vida


Ženski
Broj poruka : 105
Godina : 31
Lokacija : ***con mi Dul xsiempre!***
Humor : :);):);):);):);)
koliko volite Dulce? :
Razlog raspadanja Rbd Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razlog raspadanja Rbd Right_bar_bleue

fan icon : Razlog raspadanja Rbd Vfrz10
Datum upisa : 18.11.2008

Razlog raspadanja Rbd Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlog raspadanja Rbd   Razlog raspadanja Rbd Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 11:18 pm

OMG!Kretenka!Uzas!
Nazad na vrh Ići dole
...~DuLcE~mI~dIwA~...
¤Bienvenida¤
¤Bienvenida¤
...~DuLcE~mI~dIwA~...


Ženski
Broj poruka : 94
Godina : 29
Lokacija : ~NeGd DaLeKo Sa AnNy i DuLcE~
Job/hobbies : odbojka,muzicxka.....
koliko volite Dulce? :
Razlog raspadanja Rbd Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razlog raspadanja Rbd Right_bar_bleue

fan icon : Razlog raspadanja Rbd Vfrz10
Datum upisa : 29.11.2008

Razlog raspadanja Rbd Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlog raspadanja Rbd   Razlog raspadanja Rbd Icon_minitimeNed Nov 30, 2008 2:58 pm

STRASXNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Razlog raspadanja Rbd Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlog raspadanja Rbd   Razlog raspadanja Rbd Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Razlog raspadanja Rbd
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Razlog zasto se rbd raspada....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
♥Dulce nuestro estrela♥ :: RBD :: Novosti-
Skoči na: