♥Dulce nuestro estrela♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Dulce nuestro estrela♥

Dobrodosli svi fanovi ove prelepe buntovnice
 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Anahi snima novu seriju!

Iæi dole 
AutorPoruka
*ana*
¤Bienvenida¤
¤Bienvenida¤
*ana*


Ženski
Broj poruka : 54
Godina : 29
Lokacija : Bilo gde sa Dul
Job/hobbies : Citanje,slusanje muzike....
koliko volite Dulce? :
Anahi snima novu seriju! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anahi snima novu seriju! Right_bar_bleue

fan icon : Anahi snima novu seriju! Vfrz10
Datum upisa : 04.01.2009

Anahi snima novu seriju! Empty
PoèaljiNaslov: Anahi snima novu seriju!   Anahi snima novu seriju! Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 9:21 pm

Realiza Anahí prueba de novela

Ciudad de México, México

La cantante Anahí visitó las instalaciones de una importante televisora mexicana para realizar las últimas pruebas de la telenovela "Sortilegio", donde llevará el papel protagónico.

"En realidad, yo no sé que va a pasar... no sé si lo hice bien o mal, no sé si me quedo o no con el personaje, tampoco tengo idea de si soy buena o mala en la historia", comentó la rubia, quien añadió "yo he hecho cosas más fáciles, esto ya es otro nivel".

La historia original, protagonizada originalmente por Lucía Méndez, marca varias escenas de cama, a lo que la ex integrante de RBD se limitó a decir: "tengo miedo, no hemos hablado de eso todavía, en realidad, no hemos hablado de muchas cosas".

Por otra parte, la intérprete de Sálvame volvió a responder a los rumores que afirman que contraerá próximamente matrimonio en un puerto del país azteca.

"Yo siempre les he dicho que no, no sé porque en todos lados ya les gustó decir eso, pero si ya hasta dicen que me están haciendo el vestido. Es pura mentira, tengo un noviazgo bien padre, pero eso no quiere decir que me vaya a casar", indicó la juvenil estrella.

Finalmente, Anahí reveló no tener problemas con el diseñador Gustavo Mata, quien en su momento anunció haber confeccionado el vestido de novia de la "rebelde" artista.

"Con él no me enoje, él me dijo que las cosas se editan... a lo mejor la regué en decir que yo me imaginaba un vestido así y lo tomaron a mal, pero no hay bronca", concluyó la cantante.
Nazad na vrh Iæi dole
*ana*
¤Bienvenida¤
¤Bienvenida¤
*ana*


Ženski
Broj poruka : 54
Godina : 29
Lokacija : Bilo gde sa Dul
Job/hobbies : Citanje,slusanje muzike....
koliko volite Dulce? :
Anahi snima novu seriju! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anahi snima novu seriju! Right_bar_bleue

fan icon : Anahi snima novu seriju! Vfrz10
Datum upisa : 04.01.2009

Anahi snima novu seriju! Empty
PoèaljiNaslov: Re: Anahi snima novu seriju!   Anahi snima novu seriju! Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 9:21 pm

Anahi sprovodi text roman

Mexico City, Mexico

Anahi,pevachica,posetila je prostorije velike muzichke televizije za najnoviji dokaz o telenoveli "Carolije" gde tje imati vodetju ulogu..

"Zapravo ja ne znam shta tje se desiti...Ne znam da li sam na pravom ili krivom putu,takodje nemam ideju da li sam dobra ili losha u istoriji", rekla je plavusha,koja je dodala "Mogu da napravim stvari lakshim, ovo je vetj drugi nivo"Originalnu prichu,izvorno glumi Lucia Mendes, markiranje scene kreveta (?), u kojoj je bivshi chlan RBD rekao: "Bojim se da nismo josh razgovarali o tome,zapravo nismo razgovarali o mnogim stvarima"
S druge strane, impretator pesme Salvame vratio se da odgovori na glasine da potpishe ugovor ubrzo venchanje u nekoj drzhavi Azteka!(ovu rechenicu ne razumem bash najbolje ali radi se o tome da se anahi vratila da potpishe ugovor neki za venchanje)"Ja uvek vam kazhe Ne, ne znam zashto u svim mestima prichaju da se mozhe se retji da mi vetj shiju venchanicu. To je chista lazh,sa dechkom mi je lepo,ali to ne znachi da tju se udati",rekla je mlada zvezda.Konacho,Anahi je otkrila da nema problema sa dizajnerom Gustavom Mata, koji je najavio da su napravili odelo za dechka od "REBELDE" glumice!"Nisam ljuta na njega, on mi je rekao de tje se stvari urediti... mozhda je hteo retji da sam mislila ovako jedna haljina i to je odvelo na krivi put, ali nema problema",rekla je pevachitza
Nazad na vrh Iæi dole
 
Anahi snima novu seriju!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Anahi na probama za novu seriju
» ~*Anahi is the best*~
» anahi
» ~ANAHI~
» 4um o Dulce i Anahi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
♥Dulce nuestro estrela♥ :: RBD :: Novosti-
Skoèi na: